İnsanlara tutkuyla bağlı, kendi sorunlarımızı çözen seçkin markalar tasarlıyoruz.

Arşiv Dizayn ekibi olarak Çağdaş Malay tarafından fikir olarak 15 yıl önce ortaya çıkmış olsak da resmi olarak 2014 yılından bu yana hizmet veriyoruz.

Konsept tasarımlarla birbirinden farklı ürün çeşitleriyle tamamen doğal ve el yapımı malzemeyi İstanbul'un çeşitli yerlerinde yer alan üretim merkezlerimizden evinize, ofisinize kısacası yasam alanınıza taşıyoruz. Arşiv Dizayn olarak, su anda tüm yerel ve özel kanallarda aşina olduğunuz bir çok dizi,film,reklam projeleri dekorlarını sanat ekipleriyle beraber ekranlarınıza getiriyoruz. Bu işin mutfağından geldiğimiz için işimizi özenle yapıyoruz. İşimiz sanat ve sanatı ulaşılabilir haline getirmek. Bizler profesyonel olarak kişiye ve hayallerine karşılık veren yalın ve fonksiyonel ürünler tasarlıyoruz.

Misyon
Misyon

Misyonumuz, güvenilirlik ve esneklik yoluyla müşterilerimiz için değer ve fark yaratmaktır. Hayallerinize farklı bir pencereden bakıp yeni bir bakış açısı geliştiriyor, tasarlıyor,
üretiyor ve gerçekleştiriyoruz. Akıllıca ve estetik bir şekilde tasarlamaya özen gösteriyoruz.

Vizyon
Vizyon

Faaliyette bulunduğumuz sektörde yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler sunan lider bir uluslararası mobilya üreticisi olmak. Amacımız tasarımdan teslimata kadar sektördeki en iyi
hizmetle birlikte ürünlerimizi sunma konusunda bizi ileriye taşıyan ilham verici faktörlerle ve tüm enerjimizle geleceğe yönelik beklentimizi yansıtmaktadır.